Çocuklar için Yaratıcı Drama Atölyesi

Çocuklar için Yaratıcı Drama Atölyesi

Oyunlarla eğlenerek öğrenmeyi, bedenimizin ve yeteneklerimizin sınırlarını keşfetmeyi deneyimleyeceğimiz bu atölyemizde çocukları yaratıcılıklarını yeniden keşfetmeye bekliyoruz.

Her hafta farklı kazanımlarla planlanan ve her atölyenin değişik oyun ve kurgularla oluşturulduğu bir programla sizleri 12 haftalık bir deneyim bekliyor.

Atölye süresince çocuklara ekip olmayı, birlikte uyumlu üretim yapabilmeyi, yaratıcılıklarını sınırsızca kullanabilmeyi, karakter yaratmayı, öz güven kazanımı ve doğru kullanımını, algılarının farkında olabilmeyi ve bunu daha arttırabilmeyi hedefliyoruz.


ATÖLYE SÜRESİ VE TARİHLER:

-Atölye programı toplam 12 haftadır.
-Program, 16 Şubat 2020 Pazar günü başlayacak, 3 Mayıs 2020 Pazar günü bitecektir.

-Atölye Pazar günleri saat 13.30 15.30 arasındadır.
* Kayıt süresi içinde velilerimizden gelecek olan farklı gün ve saat önerileri doğrultusunda, programın gün ve
saati değişebilir.


KAYIT TARİHLERİ
Kayıt alımı için son tarih, 15 Şubat 2020 Cumartesi günü olacaktır. Atölyeye katılmak isteyen çocukların velileri, 0216 339 9 339 numaralı telefondan veya bilgi@apartmansahne.com e posta adresinden bilgi aldıktan sonra Apartman Sahne’ye gelerek kayıtlarını yaptırabilirler.


KİMLER KATILABİLİR?
-7-9 ve 10-12 yaş arası tüm çocuklar bu atölyeye katılabilir. Başvuru durumuna göre yalnızca 7-9 veya 10-12 yaş arası çocuklar için atölye sınıfı açılabilir.
-Atölye kontenjanı 12 kişidir.

*Başvuru durumuna göre yaş grupları belirlenecek ve sınıflar yaş grupları dikkate alınarak oluşturlacaktır.


EĞİTMENİMİZ HAKKINDA:
 

NEŞENUR YILDIZ:

2013 yılından itibaren her zaman iç içe olduğu tiyatroya NHKM 'de oyun atölyesi ile başlayıp KHEM Uygulamalı Tiyatro eğitimi ile devam etmiştir. 2015 yılında Türkiyeyi drama ile tanıştıran ekollerin kurduğu Çağdaş Drama Derneğinde Yaratıcı Drama Eğitmenliği almaya başlamış ve 6 aşamalı eğitimini tamamlamıştır. 2018 yılında Apartman Sahnede Doğaçlama Tiyatro atölyelerine katılmıştır. Bir Apartman Sahne iştiraki olan K.R.E.Ş adlı doğaçlama tiyatro ekibiyle çalışmalar yürütmekte ve gösteriler yapmaktadır. Bunlar dışında aldığı eğitimler arasında ulusal ve uluslararası kongrelerde türk ve  yabancı eğitmenlerden aldığı Masal ve Hikaye kurgulama, Aktör ve oyuncular için fiziksel tiyatro gibi birçok workshop bulunmaktadır. 


FİYATLANDIRMA VE ÖDEME ALIM ŞEKİLLERİ
12 haftalık atölye programının toplam bedeli 900 TL’dir. Ödemeler aylık 300 TL olarak alınabilir.
* 12 haftalık ödeme yapılması halinde, indirim uygulanacak, fiyat  875 TL’ye düşecektir.
* Fiyata KDV dahildir.