DOĞAÇLAMA TİYATRO ATÖLYESİ

DOĞAÇLAMA TİYATRO ATÖLYESİ

"Aslında ben de çocukken oyuncu olmak isterdim."

"Arkadaşlarla birlikteyken iyiyim de, iş yerinde kendimi iyi ifade edemiyorum sanki."

"Yaratıcı insanlara gıpta ediyorum."

Oyun oynamayı kim sevmez ki? Doğaçlama tiyatro atölyemizde oyun oynama becerilerinizi geliştirerek yaratıcılığınızın sınırlarını zorluyoruz. Bu süreçte içimizdeki yazar, oyuncu ve eğlence sever kişilikleri ortaya çıkarıyor ve sınırsız sayıda hikayenin kahramanları oluyoruz.

Oyun oynamayı seven herkes atölyemize katılabilir ve üç aylık atölyenin sonunda sahneleyeceğimiz gösteride yer alabilir.

ATÖLYE  SÜRESİ VE TARİHLER

⦁  Atölye programı toplam 12 hafta sürecektir.

⦁  Program 01.07.2019 günü başlayacak ve 16.09.2019 günü bitecektir.

⦁  Doğaçlama tiyatro programımıza ilişkin atölyeler 12 hafta boyunca Pazartesi günleri saat 19:30 - 22:30 arası yapılacaktır.

KAYIT TARİHLERİ

⦁  Kayıt alımı için son tarih 29.06.2019 Cumartesi günü olacaktır. Kayıt olmak isteyen öğrenciler 0216 339 9 339 numaralı telefondan ya da, bilgi@apartmansahne.com'dan bilgi aldıktan sonra Apartman Sahne'ye gelerek kayıtlarını yaptırabilirler.

EK KAZANIMLAR VE ÖDÜLLER

⦁ Atölye sonunda programa katılan öğrencilerden kurulan ekip ya da ekipler tarihi ortaklaşa belirlenecek bir günde Apartman Sahne'de gösteri yapma fırsatı yakalayacaklardır.

⦁ Ekip ya da ekipler gösteri öncesinde Apartman Sahnede eğitmenler eşliğinde ücretsiz bir prova yapma hakkı kazanacaklardır.

KİMLER KATILABİLİR ?

⦁ Oyun oynamayı seven herkes atölyemize katılabilir.

⦁ Atölye kontenjanı 15 kişidir.

EĞİTMENİMİZ SILA ERKAN HAKKINDA

1985 Ankara doğumludur. 2004-2010 yılları arasında profesyonel olarak ülkemizde “dans sporu” olarak anılan Salon Dansları branşında sporcu olarak müsabakalara katılmış, 2009’da Türkiye Milli Takım Sporcusu unvanını alarak 2010 senesinde de Yetişkinler A Klasman Türkiye 3’lüğünü elde etmiştir. İletişim Akademisi’nde diksiyon, sunuculuk ve spikerlik, Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde tiyatro, Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nda da tiyatro ve oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır. Dört sene “Sıla’dan Dünyaya” adlı radyo programını farklı ulusal radyolarda hazırlayıp sunmuştur. Studio Oyuncuları, Kurumsalhane, Tiyatro 3023 ve Butiyatro gibi özel tiyatrolarda oyunculuk yapmış ve yapmaktadır. Youtube’da eğlence içeriği üreten Oha Diyorum, Yapyap, Afacan Oyuncaklar gibi kanallarda oyunculuk ve sunuculuk yapmaktadır. 3 Şubat 2018 tarihinde açılan Apartman Sahne’nin kurucu ortağı ve genel sanat yönetmenidir.

EĞİTMENİMİZ BURCU ALKAYA HAKKINDA

1985 yılında Antalya'da doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nın müzik bölümünden mezun olduktan sonra eğitmenlik yapmaya başladı. Doğaçlama tiyatroyla tanışmasının ardından iki yıl Yota'da doğaçlama tiyatro eğitimi aldı. 7 - 12 Haziran 2016 tarihinde Atina'da yapılan 1. Uluslararası Mount Olymprov doğaçlama festivaline katıldı. 2016 yılında yapılan BKM Mutfak Doğaçlama tiyatro liginde yer aldı.

FİYATLANDIRMA VE ÖDEME ALIM ŞEKİLLERİ

* 12 haftalık atölye programının toplam bedeli 900 TL'dir. Ödemeler aylık 300 TL olarak alınabilir.

* Kredi kartına taksit imkanı sağlanmaktadır.